بختیاری

http://www.plus.welayatnet.com/19852

توصیه‌ پلیس به زائران اربعین
رئیس پلیس جعل و کلاهبرداری آگاهی ناجا: زائران #اربعین برای دریافت #ویزا ی کشور #عراق از طریق سامانه " #سماح " اقدام کنند. فریب تبلیغات دروغین برخی سایت‌ها برای دریافت ویزای ارزان و سریع را نخورید. زائران برای دریافت گذرنامه شخصا به دفاتر "پلیس+۱۰" مراجعه و به هیچ عنوان مدارک خود را به افراد ناشناس، دفاتر و موسسات غیر مجاز تحویل ندهید.

توصیه‌ پلیس به زائران اربعین

221 0
ثبت نظر
1396/07/24-05:02
http://www.plus.welayatnet.com/19841

شایعه بزرگ درباره مهاجرین افغان
یکی از شایعات موجود جامعه ایرانی در مورد مهاجرین افغان، این است که به آنها به چشم یک کارگر ساختمانی و بی سواد نگاه می شود. واضح است که این تصویر چه قدر دور از واقعیت است. مهاجرین افغانی داخل ایران، به موفقیت‌های علمی و فرهنگی فراوانی رسیده‌اند که کسی آنها را نمی‌بیند. موفقیت دانشجویان افغان در رسانه‌های معدودی منتشر شده است. چند سال پیش مجتبی نیکزاد دانشجوی افغانی، موفق به کسب رتبه نخست رشت‏ه مهندسی اقتصاد کشاورزی در مقطع ارشد شد. نیکزاد رتبه 5 آزمون دکتری را هم گرفت و دانشجوی برتر کشور شد. مصطفی رضایی مخترع جوان، یک مهاجر افغانستانی است که موفق به ساخت سانتریفیوژ چند محوری شده است و... مبادا طرح این مساله منجر به سوءتفاهم دیگری شود: پس چون افغان‌های مهاجر داخل ایران، مهندس و دکتر و شاعر و دانشجو هم دارند، محترم‌تر به آنها نگاه کنیم و رفتارمان را تغییر دهیم. روی دیگر سکه این استدلال این است که پس مهاجرین افغان کارگر و سرایه‌دار و بی‌سواد، شایسته احترام نیستند و مستحق همین رفتاری هستند که با آنها می‌شود. طبیعی است که این رفتار چه قدر از اخلاق و انسانیت دور است. افغان‌ها به صرف «انسان بودن» و نه هیچ چیز دیگر، شایسته این رفتارهای تبعیض‌آمیز و تحقیرآمیز نیستند.

شایعه بزرگ درباره مهاجرین افغان

292 0
ثبت نظر
1396/07/17-06:15
http://www.plus.welayatnet.com/19835

ژن برتر یعنی چه؟
آیت الله نورمفیدی عضو خبرگان رهبری: غلط کرده کسی که می‌گوید ما ژن برتریم. ژن برتر یعنی چه؟ اصلاح‌طلبی که اصول انقلاب را نادیده بگیرید اصلاح‌طلب نیست. من با تندروهای اصلاح‌طلب میانه ندارم؛ تندهای اصلاح‌طلب هم بنده را قبول ندارد آیت‌الله مصباح را به لحاظ علمی قبول دارم. من به لحاظ برخی دیدگاه‌های سیاسی با آیت الله مصباح مخالفم اما از این نظر که انگلیسی‌ها ایشان را خراب می‌کنند باید به انگلیسی‌ها بگوییم مردک‌ها به شما چه ربطی دارد.

نورمفیدی شاهرودی

282 0
ثبت نظر
1396/07/12-13:54
http://www.plus.welayatnet.com/19821

اوباما و ترامپ، دو روی یک سکه
آیا حزب دموکرات و جمهوری‌خواه در آمریکا تفاوت زیادی دارند؟ این سؤال کلیدی محل جدال بسیاری از سیاسیون و مردم است. با بررسی رفتار این دو جریان سیاسی در آمریکا، روشن می شود که آنها در اهداف مشترک، به شدت به هم شباهت دارند و موارد اختلافی، بر سر شیوه رفتار متکبرانه‌شان می‌باشد. قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، متأسفانه عده‌ای معلوم‌الحال در فضای سیاسی و رسانه‌ای کشور، به‌ شدت در طبل دموکرات‌های آمریکایی می‌کوبیدند وگوئی تبدیل‌ شده بودند به ستاد طرفداران هیلاری کلینتون در تهران! در همان بحبوهه‌ها بود که اوباما برای چهارمین بار، تحریم‌های هسته‌ای ـ که خلاف صریح توافق‌نامه برجام است ـ را در تاریخ ۱۹ ژانویه، تمدید کرد[ایسنا] تا بار دیگر ماهیت ننگین و غیرقابل‌اعتماد آمریکا برای مردم جامعه ما نمایان شود. پس از انتخاب ترامپ به‌عنوان ریاست جمهوری آمریکا، شاهد چهره بدون روتوش و خوی تهاجمی و متجاوز آمریکا بودیم. چهره‌ای عصبانی، منفعت‌طلب، دروغگو، سیری‌ناپذیر و نژادپرست. سخنرانی اخیر وی در مجمع سازمان ملل، به‌ وضوح عمق این ظاهر پوشالی و مدرن‌نما را برای جامعه‌ی جهانی، حتی رسانه‌های ضدانقلاب و اصلاح‌طلبان فراری، عیان کرد و صدای آنان را نیز درآورد. به‌راستی نمی‌دانیم مردم شریف ایران تا کی بانگ مرگ برآمریکا را سربدهند و تا به کی باید هزینه‌های گزاف مادی و معنوی بدهند تا عده‌ای از مسئولین غرب‌گرا متوجه شوند آمریکا چهره‌ای غیرقابل‌اعتماد، مستکبر و خودبرتربین است، خواه دموکرات باشد و یا جمهوری‌خواه.

اوباما

227 0
ثبت نظر
1396/07/02-08:32
http://www.plus.welayatnet.com/19791

فاجعه میانماردر بایکوت خبری رسانه‌ها
چقدرعادی شده بشنویم و ببینیم فجایع انسانی را در اطرافمان و تصور کنیم طبیعی است و دم برنیاوریم، ما را چه شده!؟ چه شده که برای کشته‌های واقعه پاریس مقابل سفارت فرانسه شمع روشن کرده و گل نثار می‌کنیم؛ امّا از فجایع انسانی و نسل‌کشی در میانمارو یمن و... به‌سادگی چشم فرومی‌بندیم. اگر کشورهای مسلمان پیگیر حقوق این مظلومان می‌شدند، در سکوت مرگبار رسانه‌های دنیا، جان این‌همه بی‌گناه گرفته نمی‌شد. برخی از نخبگان فرهنگی و هنری ما که به دفاع از حقوق حیوانات می‌پردازند، چرا در برابر این مسلمان‌کشی خاموش‌اند؟! چرا بعضی‌ها حاضرند برای دفاع از حقوق حیوانات به‌جای آن‌ها باشند (من همان سگ هستم) اما در برابر این جنایت هولناک سکوت اختیار کرده‌اند؟ تازه به دوران رسیده‌هایی که حمایت از حقوق حیوانات و کشته‌های وقایع تروریستی در اروپا را به‌حساب روشنفکری می‌گذارند، در ارتباط با انسان‌هایی که در گوشه گوشه‌ی جهان با مرگ هم‌آغوش‌اند نظری ندارند؟ امروز در میانمار هزاران انسان در اثر جهالت و کینه‌توزی در حال فدا شدن هستند درحالی‌که مدعیان دروغین حقوق بشر در مقابل کشتار بی‌رحمانه یک عدّه انسان بی‌گناه زن، مرد و کودک سکوت کرده‌اند. نسل‌کشی خاموش میانمار، ویترین ورشکستگی اخلاقی و انسانی غرب پرمدعایی است که ادّعای حقوق بشرش گوش فلک را کر کرده است.

میانمار

205 0
ثبت نظر
1396/06/17-08:14
http://www.plus.welayatnet.com/19765

در مورد #سید_مجتبی_خامنه_ای چه می‌دانید؟
در مورد #سید_مجتبی_خامنه_ای چه می‌دانید؟ سید مجتبی حسینی خامنه‌ای زاده ی مشهد در سال 1348 و پسر دوم رهبر معظم انقلاب است. ایشان بعد از گذراندن دوره کلاسیک وارد حوزه شد و از محضر اساتیدی چون پدرشان و آیات عظام صافی و هاشمی شاهرودی و... استفاده کرده است. وی با دختر غلامعلی حداد عادل ازدواج‌کرده است که ثمره این ازدواج یک فرزند پسر به نام محمدباقر و یک دختر کوچک‌تر است. غلامعلی حداد عادل پس از شایعاتی در خصوص محل تولد فرزند سید محمدباقر این شایعات را رد کرده است و عنوان کرده فرزند سید مجتبی در بیمارستانی در تهران به دنیا آمده و پزشک زهرا حداد عادل نیز خانم مرضیه وحید دستجردی بوده است. فعالیت ایشان در حال حاضر چیست؟؟ غلامعلی حدادعادل، در سال۱۳۹۱در مصاحبه با نشریه پاسدار اسلام درمورد ایشان می‌گوید: « سالهاست در قم درس خارج تدریس می‌کند و اوقات خود را در منزل یا به مطالعه فقه و فقاهت می‌گذارند یا به عبادت...» بینش سیاسی فرید حداد عادل نیز درباره تفکر و دید سیاسی آقا مجتبی در سالنامه مثلث می‌گوید: «ایشان نگاه و بینشش کاملا با رهبری همگون و همسو است.» نباید از خاطر برد که بسیاری از طلاب حوزه علمیه قم بار‌ها فرزندان مقام معظم رهبری را دیده‌اند که بر خلاف نوه و فرزندان دیگر مسئولین نظام بدون هیچ تشریفاتی، البته‌گاه با یک محافظ در سطح فیضیه یا دیگر مدارس علمیه شهر مقدس قم به درس و بحث و تدریس مشغول هستند و به سادگی و با فروتنی در بین مردم به رفت و آمد می‌پردازند. طلاب گرانقدر که هر یک متعلق به یکی از مناطق دور و نزدیک این کشور هستند همچون رسانه‌ای فراگیر، مشاهدات خدشه ناپذیر خود را به گوش اقوام و دوستان و مریدان خویش در همه نقاط ایران رسانده‌اند. نقش آقا سیدمجتبی در حوادث بعد از انتخابات سال 1388 نام سید مجتی خامنه‌ای را اول بار مهدی کروبی در جریان انتخابات نهم ریاست جمهوری در عرصه سیاسی کشور مطرح نمود. وی در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری این گونه نوشت: «در عین حال کماکان خبرهایی در مورد فعالیت ایشان [سید مجتبی خامنه‌ای] به نفع یکی از کاندیدا‌ها – که سه روز قبل از انتخابات ناگهان ستاره بخت او افول کرد و عنایت‌ها به طرف فرد دیگر سرازیر شد – و حتی رفت و آمد به ستاد انتخاباتی آن کاندیدا منتشر شد. حضرتعالی به خوبی واقف هستید که دخالت‌های نسنجیده اطرافیان برخی از مقامات روحانی و سیاسی در سال‌های گذشته تبعات منفی فراوانی برای کشور و نظام داشته است و لذا اینجانب از سر اخلاص، احترام و دلسوزی از جنابعالی تقاضا می‌کنم اجازه ندهید تجربه دیگری به تجربه‌های تلخ گذشته اضافه شود.» به رغم نگارش چنین نامه‌ای تا چهار سال بعد، آن هم پس از اعلام نتایج انتخابات دهم، بحثی به آن شکل درباره فعالیت‌های سیاسی سید مجتبی در محافل عمومی مطرح نگردید. روند حوادث، واهی بودن توهمات کروبی را به اثبات رسانید. اگر می‌خواهید با سرگذشت آقازاده‌ها آشنا شوید به ما بپیوندید. @Tahlil1396 | نقدوتحلیل

222 0
ثبت نظر
1396/06/02-13:40
http://www.plus.welayatnet.com/19764

پایگاه لوکس در قلب پایتخت؛ هدیه جدید ملکه انگلیس به تشیع لندنی
هدیه جدید ملکه انگلیس به تشیع لندنی عبارت "شعائر حسینی" اصطلاحی است که آن‌ها برای اعمالی نظیر «قمه زنی»، «خودزنی با تیغ»، «توهین به مقدسات سایر مذاهب» و... به‌کار می‌برند. حسینیه‌ای بزرگ و لوکس با مدیریت تشیع لندنی در لندن افتتاح شده است. شبکه موسوم به امام حسین (ع) وابسته به جریان شیرازی، ضمن اعلام خبر افتتاح این حسینیه در لندن، تأکید کرد: «در این حسینیه "شعائر حسینی" در آزادی کامل برگزار خواهد شد.» عبارت "شعائر حسینی" اصطلاحی است که جریان شیعه انگلیسی با مصادره به مطلوب آن، برای اعمالی نظیر «قمه زنی»، «خودزنی با تیغ»، «توهین به مقدسات سایر مذاهب» و... استفاده می‌کند. عناصر وابسته به این جریان قبلا حسینیه‌ای کوچکتر در لندن در اختیار داشتند. آن‌ها در پایتخت انگلیس با استفاده از تلویزیون ماهواره‌ای موسوم به فدک، مرام خود را ترویج می‌کنند. https://telegram.me/tahlil1396

240 0
ثبت نظر
1396/06/02-06:27
http://www.plus.welayatnet.com/19654

ما دکتر رئیسی را اصلح تشخیص دادیم
ما دکتر رئیسی را اصلح تشخیص دادیم

انتخابات

184 0
ثبت نظر
1396/02/20-12:38
http://www.plus.welayatnet.com/19653

لیست اموال رئیسی
حجه الاسلام رئیسی لیست اموال خود را اعلام کرد

انتخابات

184 0
ثبت نظر
1396/02/20-12:17
http://www.plus.welayatnet.com/19652

چرا آستان قدس مالیات نمی دهد
چرا آستان قدس مالیات نمی دهد

 چرا آستان قدس مالیات نمی دهد

161 0
ثبت نظر
1396/02/20-12:14